PAKALPOJUMI

Kā jau varēji noprast, esam plaša spektra pakalpojumu sniedzējs.

 • Virtuves iekārtas

  Uzstādot virtuves iekārtu, svarīgākais, kam pievēršam uzmanību ir virtuves ģeometrija. Kārtīgi nomēram visas sienas un attālumus, jo 90% gadījumu vecajiem sērijveida dzīvokļiem ir šķības sienas. Papildus faktors defektu novēršanā ir arī kvalitatīvie vācu ražotāja furnitūras materiāli, kurus izmantojam katrā veicamajā darbā.

 • Plaukti

  Uzstādot plauktus mēs tos stiprinam tikai un vienīgi uz kronšteiniem. Ar to palīdzību tiek radīts gan vizuāli patīkamāks rezultāts, gan minimālistāks. Kā arī kronšteini parūpējas par to, lai plaukta novietojums būtu izturīgāks.

 • Skapji

  Uzskatām, ka skapis ir viena no galvenajām dizaina detaļām - tam ir labi jāsaplūst gan ar grīdu, gan sienām, kā arī telpu kopumā. Tai pat laikā skapim ir jāpilda sava funkcija - tajā ir jāsalien gan drēbem, gan citām mantām. Skapjus veidojam maksimāli ietilpīgus - gadījumos, ja telpā ir augsti griesti, ieviešam papildus detaļas, lai mantas no augstākajiem plauktiem var nocelt bez piepūles.

 • TV iekārtas

  Uzstādot TV iekārtu, svarīgākais ir saprast, kas tiks tajā ievietots vai uzstādīts uz tā. Piemēram, ja Jūs vēlaties komplektu ar TV, skaņas sistēmu, interneta rūteri - mēs jau priekšlaicīgi veicam dizainēšanu, lai saprastu perfektos izmēra scenārijus, tā, lai šī iekārta aizņemtu tikai sev nepieciešamo vietu un visi vadi, utt. būtu skaisti sakārtoti - nekas nekur nerādītos.

 • Biroja mēbeles

  Mūsuprāt, birojā ir svarīgi radīt komfortablu, ērtu un patīkamu gaisotni, tā, lai atrodoties šajās telpās būtu mājīguma sajūta. Veidojam unikālus dizainus, piemērotus katra darbinieka vēlmēm vai kopējai kompānijas vīzijai. Tā, lai brīžos, kad pie Jums viesojas partneri, būtu tikai pozitīvas atsauksmes un WOW faktors.

 • Koridora mēbeles

  Veidojot koridora risinājumus, galvenais ir saprast cik plata ir telpa un pielāgoties šim faktoram. Uzskatām, ka koridoram ir jābūt ērti lietojamai telpai, jo tā ir pirmā vieta, kurā nonāc ierodoties mājās, kā arī pēdējā vieta, kurā atrodies, pametot mājokli. Tam vajag radīt pozitīvas emocijas.

 • Bīdāmās durvis

  Šis ir mūsu ķirsītis uz tortes jeb, vienkārši sakot, trumpis. Jau pašos mūsu pastāvēšanas pirmsākumos fokusējāmies tieši uz bīdāmo durvju un skapju ieviešanu klientu mājokļos. Nebaidamies no jeb kāda bīdāmo durvju risinājuma, varam tās izveidot jeb kurā nišā, vietā, veidā pēc klienta ieskata.

 • Vannas istabas mēbeles

  Vannas istabas iekārtojam ar materiāliem, kuri ir ūdens droši jeb, piemēram, skapīšus veidojam no materiāla, kurš neuzbriest saskaroties ar ūdeni. Nosedzam visas trubas un izgriezumus veidojam tā, lai viss izskatītos pievilcīgi ne tikai funkcionāli.

 • Citas mēbeles

  Mēs esam uzņēmums, kas spēj izgatavot gandrīz jebkāda veida mēbeles, kādas vien klientam kārojas. Esam pārliecināti, ka noteikti spēsim radīt gan funkcionāli, gan stilistiski atbilstošu dizainu jūsu mājoklim.